hejcia ;3
jak sam tytul mowi
na blogu jest
nowa rzecz!!
pomyslalam ze zrobie
takie cos co sie nazywa
"moviestar tygodnia " :)
to jest takie cos
gdzie bedziecie mi wysylac
swoje zdjecie i nick z msp
i bedziecie tu na moim blogu :)
w naglowku (w meilu oczywiscie!)
napiszcie moviestar tygodnia,
dodajcie swoje
zdjecie z msp
(najlepiej z looka),
nick na msp
napiszcie moviestar tygodnia,
dodajcie swoje
zdjecie z msp
(najlepiej z looka),
nick na msp
i czekajcie az bedziecie
na blogu :)
to wszystko ;)










