środa, 15 lutego 2012

nowosc na blogu!!

hejcia ;3
jak sam tytul mowi
na blogu jest
 nowa rzecz!!

pomyslalam ze zrobie
 takie cos co sie nazywa
 "moviestar tygodnia " :)

to jest takie cos 
gdzie bedziecie mi wysylac 
swoje zdjecie i nick z msp 
i bedziecie tu na moim blogu :)

w naglowku (w meilu oczywiscie!)
 napiszcie moviestar tygodnia,
dodajcie swoje
zdjecie z msp
(najlepiej z looka),
 nick na msp
i czekajcie az bedziecie
 na blogu :)

to wszystko ;)

niedziela, 12 lutego 2012

naglowek


hejka
dzisiaj bedzie nowy naglowek!!
zaszokowalo mnie to ze tylko JEDNA osoba zaglosowala w sondzie ;(
no ale dziekuje tej jednej osobie 
wiec naglowek bedzie wygladal tak:
:)
dzisiaj posiedze i zrobie nowy , specjalnie na czas walentynek 

i zapraszam do ogladania mojego nowego filmu!!
pt. "be mine valentine"


sobota, 11 lutego 2012

dobieranie kolorow cz.1

chcialam zrobic zaklatke
 z dobieraniem kolorow ,
 ale cos jest nietak za tym blogiem :(
wiec zrobie to w tej notce :)

wiec tak:
dla dziewczyn 
z jasnych kolorow
 dzisiaj a reszta w inne dni  :)

jasny rozowy

jasny fioletowy


limonkowy



i taki karmelowy ;)

naglowek

hej
sluchajcie , sluchajcie xD 
to jest moj nowy blog ,
 na ktorym bedzie lenka3349 ze mna pisala 
ale jeszcze nic nie napisala -.-
wiec zrobilam kilka naglowkow , 
ale nie wiem ktorego wybrac ://
wiec wy wybiezecie :)


1. oryginal

2.


3.
4.

5.


ktory wam sie najbardziej podoba ?


spotykamy sie jutro z wynikiem ;)



środa, 8 lutego 2012

Ja !!

Hejcia ;3
jestem moniu5 , jagby ktos nie wiedzial ^_^
wchodze na msp codziennie :)
cos o mnie :
Mam na imi Wiktoria , ale mowcie na mnie Wika lub Wiki :)
Nienawidze jak ktos do mnie mowi Monika !!
mam 12 lat , i mieszkam baaardzo daleko od was ;)
to prawda!!
a oto ja na msp :