środa, 15 lutego 2012

nowosc na blogu!!

hejcia ;3
jak sam tytul mowi
na blogu jest
 nowa rzecz!!

pomyslalam ze zrobie
 takie cos co sie nazywa
 "moviestar tygodnia " :)

to jest takie cos 
gdzie bedziecie mi wysylac 
swoje zdjecie i nick z msp 
i bedziecie tu na moim blogu :)

w naglowku (w meilu oczywiscie!)
 napiszcie moviestar tygodnia,
dodajcie swoje
zdjecie z msp
(najlepiej z looka),
 nick na msp
i czekajcie az bedziecie
 na blogu :)

to wszystko ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz